Fixtures

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES
Monday 17/09/18
U12 Premier Glenmuir Utd v Woodview Glenmuir Pk 7.00PM
Tuesday 18/09/18
U13 Premier Muirhevnamor v Rock Celtic Muirhevnamor 6.30PM
U13 Division 1 Ardee Celtic v Bellurgan Celtic Ardee 7.00PM
U16 Premier Quay Celtic v Shamrocks Clancy Park 7.00PM
U17 League Bellurgan Utd v St Dominic’s Bellurgan 6.15PM
Glenmuir Utd v Quay Celtic Glenmuir Pk 7.00PM
Wednesday 19/09/18
U12 Premier Quay Celtic v Rock Celtic Clancy Pk 6.30PM
U13 Premier Glenmuir Utd v Blayney Acad Glenmuir Pk 7.00PM
U15 League Woodview v Rock Celtic Bellew Park 7.00PM
Thursday 20/09/18
U11 Group 2 Ardee Greens v Woodview Celtic Ardee 6.30PM
U16 Premier Glenmuir Utd v Albion Rvs Glenmuir Pk 7.00PM
Ardee Celtic v Bellurgan Utd Ardee 7.00PM
U16 Division 1 Quay Olympic v Walshestown Clancy Park 7.00PM
St Dominic’s v Bellurgan Celtic Friary Field 6.15PM
Rockville v Grove Rangers Bellew Park 7.00PM
Saturday 22/09/18
U11 Group 1 Shamrocks v Rock Celtic Fatima 10.00AM
Ardee Utd v Ardee Celtic Ardee 10.00AM
Muirhevnamor v Glenmuir Utd Muirhevnamor 10.00AM
U11 Group 2 Woodview Celtic v Bellurgan Athletic Fair Green 10.00AM
Rockville v Bellurgan Celtic Sandy Lane 10.00AM
Bay Utd v Dromin Juv Rock Road 10.00AM
Glenmuir Celtic v Quay Olympic Glenmuir Pk 10.00AM
U13 Premier Rock Celtic v Glenmuir Utd Sandy Lane 11.00AM
Shamrocks v Muirhevnamor Fatima 11.00AM
Walshestown v Quay Celtic Walshestown 11.00AM
Blayney Acad v Bellurgan Utd Beech Hill 11.00AM
U13 Division 1 Quay Olympic v Dromin Juv Clancy Pk 11.00AM
Bellurgan Celtic v Woodview Bellurgan 12.30PM
U13 Division 2 Bellurgan Athletic v Shamrocks Celtic Bellurgan 11.00AM
Muirhevnamor Celtic v St Dominic’s Muirhevnamor 11.00AM
Ardee Utd v Rockville Ardee 11.00AM
U15 League St Dominic’s v Rock Celtic Friary Field 12.30PM
Walshestown v Dromin Juv Walshestown 12.30PM
Woodview v Ardee Celtic Fair Green 12.30PM
Shamrocks v Quay Olympic Fatima 12.30PM
Quay Athletic v Quay Celtic Clancy Pk 12.30PM
Bellurgan Celtic v Bellurgan Utd Bellurgan 2.00PM
U17 League Rock Celtic v Dromin Juv Sandy Lane 2.00PM
Shamrocks v Glenmuir Utd Fatima 2.00PM
St Dominic’s v Quay Celtic Friary Field 2.00PM
DMC FC v Bay Utd Drogheda 2.00PM
Sunday 23/09/18
U10 Group 1 Woodview v Quay Celtic Fair Green 10.00AM
Ardee Utd v Rock Celtic Ardee 10.00AM
Bay Utd v Ardee Celtic Rock Road 10.00AM
Glenmuir Celtic v Bellurgan Utd Glenmuir Pk 10.00AM
U10 Group 2 Quay Athletic v Ardee Blues Clancy Pk 10.00AM
Rockville v Bay Celtic Sandy Lane 10.00AM
Shamrocks Celtic v Glenmuir Athletic Fatima 10.00AM
Woodview Celtic v Muirhevnamor Fair Green 10.00AM
Bellurgan Celtic v Quay Olympic Bellurgan 10.00AM
U12 Premier Rock Celtic v Woodview Sandy Lane 11.00AM
Muirhevnamor v Quay Celtic Muirhevnamor 11.00AM
Bellurgan Utd v Shamrocks Bellurgan 11.00AM
Glenmuir Utd v Blayney Acad Glenmuir Pk 11.00AM
U12 Division 1 Quay Olympic v Glenmuir Celtic Clancy Pk 11.00AM
Quay Athletic v Dromin Juv Clancy Pk 12.30PM
Blayney Acad Blue v Ardee Celtic Beech Hill 11.00AM
U12 Division 2 Bay Utd v Blayney Acad Yellow Rock Road 11.00AM
Glenmuir Athletic v Redeemer Glenmuir Pk 12.30PM
Shamrock Celtic v Rockville Fatima 11.00AM
U14 Premier Ardee Celtic v Bellurgan Utd Ardee 12.30PM
Glenmuir Utd v Bay Utd Glenmuir Pk 12.30PM
Quay Celtic v Rock Celtic Clancy Pk 12.30PM
U14 Division 1 Rockville v Ardee Utd Sandy Lane 12.30PM
Bellurgan Celtic v Shamrocks Bellurgan 12.30PM
U16 Premier Glenmuir Utd v Bellurgan Utd Glenmuir Pk 2.00PM
Albion Rvs v Ardee Celtic Monasterboice 2.00PM
U16 Division 1 St Dominic’s v Walshestown Friary Field 2.00PM
Bellurgan Celtic v Quay Olympic Bellurgan 2.00PM
Bay Utd v Grove Rangers Rock Road 2.00PM
Tuesday 25/09/18
U12 Premier Blayney Acad v Bellurgan Utd Bellew Park 7.00PM
U12 Division 1 Glenmuir Celtic v Quay Athletic Glenmuir Pk 7.00PM
Ardee Celtic v Quay Olympic Ardee 7.00PM
Wednesday 26/09/18
U17 League Quay Celtic v Shamrocks Clancy Pk 7.00PM
Thursday 27/09/18
U13 Premier Rock Celtic v Quay Celtic Bellew Park 7.00PM