Dundalk Schoolboys League Fixtures 8th/9th October 2016

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES
Monday 3rd October    
U12 Premier Quay Celtic v Shamrocks Clancy Pk 6 15PM
U12 Division 1 Quay Olym v Rockville Clancy Pk 7 30PM
U14 Division 1 Quay Olym v Bay Utd Clancy Pk 7 00pm
Wednesday 5th October    
U16 League Albion Rvs v Woodview Monasterboice 7 00PM
  Quay Celtic v Walshstown Clancy Pk 7 15PM
  Muirhevnamor v Bellurgan Utd Muirhevnamor 7 00PM
  Rock Celtic v Termonfeckin Blackrock 7 15PM
  St Dominics v Dromin Juv Bellew Pk 7 15PM
  Glenmuir Utd v Square Utd Glenmuir Pk 7 15PM
Saturday 8th October    
U11 Group 1 Glenmuir Utd v Woodview Glenmuir Pk 10 00AM
  Muirhevnamor v Bellurgan Utd Muirhevnamor 10 00AM
  Shamrocks v Rock Celtic Fatima 10 00AM
  Ardee Celtic v Quay Celtic Ardee 10 00AM
U11 Group 2 St Dominics v Bellurgan Ath Bellew Pk 10 00AM
  Quay Olym v Ardee Ath Clancy Pk 10 00AM
  Rockville v Bay Utd Blackrock 10 00AM
  Bellurgan Celtic v Redeemer Bellurgan 10 00AM
  Ardee Utd v Blayney Acad Ardee 11 00AM
U12 Skechers Cup Kells/Blackwater v Blayney Acad Kells 11.15AM
U13 Skechers Cup Rock Celtic v Rivervalley Rgs Blackrock 11 00AM
  Bellurgan Utd v Kella/Blackwater Bellurgan 11 00AM
  Quay Celtic v Albion Rvs Clancy Pk 11 00AM
  Square Utd v Ardee Celtic Ardee 11 15AM
U13 Premier Glasslough V v Glenmuir Utd Glasslough 11 00AM
U13 Division 1 Shamrocks v Bellurgan Celtic Fatima 11 00AM
  Woodview v Quay Olym Fair Green 11 00AM
  St Dominics v Rockville Bellew Pk 11 00AM
U15 Skechers Cup Shamrocks v Bellurgan Utd Fatima 12 30PM
  Glenmuir Utd v St Dominics Glenmuir Pk 12 30PM
  Navan Cosmos v Blayney Acad Navan 11 35AM
  Parkville v Ardee Celtic Navan 10 00AM
U15 League Termonfeckin v Albion Rvs Drogheda 12 30PM
  Glasslough V v Dromin Juv Glasslough 12 30PM
  Bay Utd v Quay Celtic Rock Rd 12 30PM
U17 League Woodview v Ardee Celtic Fair Green 12 30PM
  Glenmuir Utd v Dromin Juv Glenmuir Pk 2 00PM
  Rock Celtic v Bellurgan Utd Blackrock 2 00PM
  Quay Celtic v Redeemer Army Field 2 00PM
  Albion Utd v Albion Rvs Monasterboice 12 30PM
Sunday 9th October    
U10 Group 1 Quay Celtic v Bellurgan Utd Clancy Pk 10 00AM
  Shamrocks v Ardee Celtic Fatima 10 00AM
  Ardee Utd v Woodview Ardee 10 00AM
  Glenmuir Utd v Rock Celtic Glenmuir Pk 10 00AM
  Bellurgan Celtic v Muirhevnamor Bellurgan 10 00AM
U10 Group 2 Rockville v Ardee Whites Blackrock 10 00AM
  Bellurgan Ath v Shamrocks Celtic Bellurgan 10 00AM
  Quay Olym v Blayney Acad Clancy Pk 11 00AM
  Redeemer v Glenmuir Celtic Gorman Pk 10 00AM
  Glenmuir Ath v Quay Ath Glenmuir Pk 11 00AM
U12 Skechers Cup Shamrocks v Bellurgan Utd Fatima 11 00AM
  Ardee Celtic v Balbriggan Ardee 11 00AM
  Bay Utd v Rush Ath Rock Rd 11 00AM
  Rock Celtic v Drogheda Town D Blackrock 11 00AM
  Quay Celtic v Glenmuir Celtic Clancy Pk 11 00AM
  Glenmuir Utd v Drogheda Town P Glenmuir Pk 11 00AM
U12 Division 1 Redeemer v Bellurgan Celtic Gorman Pk 11 00AM
U14 Skechers Cup Rock Celtic v Kella/Blackwater Blackrock 12 30PM
  Bellurgan Utd v Trim Celtic Bellurgan 12 30PM
  Ardee Celtic v Bohemians Ardee 12 30PM
  Dunshaughlin v Quay Celtic Dunshaughlin 2 00PM
  Balbriggan v Glenmuir Utd Balbriggan 12 30PM
  Shamrocks v Corduff Fatima 12 30PM
U14 Division 1 Blayney Acad v Bellurgan Celtic Ballybay 12 30PM
  Bay Utd v Albion Rvs Rock Rd 12 30PM
  Redeemer v Quay Olym Gorman Pk 12 30PM
  Ardee Utd v Rockville Ardee 2 00PM
U16 Skechers Cup St Dominics v Rock Celtic Mooreland 2 00PM
  Bellurgan Utd V Malahide Bellurgan 2 00PM
  Donacarney v Termonfeckin Donacarney 11 15AM
U16 League Square Utd v Muirhevnamor Ardee 12 30PM
  Walshstown v Woodview Walshstown 12 30PM
  Dromin Juv v Albion Rvs Dromin 12 30PM
Monday 10th October    
U13 Division 1 Quay Ath v Glenmuir Celtic Clancy Pk 6 15PM

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.