Fixtures

DUNDALK SCHOOLBOYS LEAGUE FIXTURES
Monday 20th November
U17 League Muirhevnamor v Termonfeckin Muirhevnamor 7 00PM
Tuesday 21st November
U12 Premier Muirhevnamor v Rock Celtic Muirhevnamor 7 30PM
U12 Division 1 Quay Olym v Bay Utd Clancy Pk 6 30PM
U14 Division 1 Quay Ath v Walshstown Clancy Pk 7 30PM
U13 Premier Shamrocks v ArdeeCeltic Bellew Pk 7 00PM
Wednesday 22nd November
U13 Division 1 Quay Olym v Ardee Utd Clancy Pk 7 00PM
U14 Premier Glenmuir Utd v Shamrocks Glenmuir Pk 7 00PM
U15 Division 1 Albion Utd v Rockville Monasterboice 7 15PM
U17 League Ardee Celtic v Rock Celtic Ardee 7 15PM
Thursday 23rd November
U12 Division 2 St Dominics v Dromin Juv Bellew Pk 7 00PM
Saturday 25th November
U11 Group 1 Muirhevnamor v Bellurgan Celtic Muirhevnamor 10 00AM
Bellurgan Utd v Ardee Celtic Bellurgan 10 00AM
Rock Celtic v Quay Celtic Blackrock 10 00AM
Glenmuir Utd Blayney Acad Glenmuir Pk 11 00AM
Shamrocks v Woodview Fatima 10 00AM
U11 Group1 Glenmuir Celtic v Glenmuir Ath Glenmuir Pk 10 00AM
Bellurgan Ath v Bay Utd Bellurgan 11 00AM
Dromin Juv v Shamrocks Celtic Dromin 10 00AM
U13 Premier Shamrocks v Rock Celtic Fatima 2 00PM
Quay Celtic v Bellurgan Celtic Clancy Pk 11 00AM
Bellurgan Utd v Ardee Celtic Bellurgan 12 30PM
U13 Division 1 ArdeeUtd v Dromin Juv Ardee 11 00AM
Quay Qlym v Bay Utd Clancy Pk 12 30PM
Bellurgan Ath v Rockville Bellurgan 2 00PM
U15 Premier Blayney Acad v Rock Celtic Beech Hill 12 30PM
Ardee Celtic v Albion Rvs Ardee 12 30PM
Glenmuir Utd v Quay Celtic Glenmuir Pk 12 30PM
Quay Olym v Bellurgan Utd Clancy Pk 2 00PM
U15 Division 1 Rockville v Grove Rgs Blackrock 12 30PM
Shamrocks v Bellurgan Celtic Fatima 12 30PM
Albion Utd v Ardee Utd Monasterboice 12 30PM
U17 League Ardee Celtic v Quay Celtic Ardee 2 00PM
Dromin Juv v Bellurgan Utd Dromin 2 00PM
Termonfeckin v St Dominics Termonfeckin 2 00PM
Rock Celtic v Woodview Blackrock 2 00PM
Sunday 26th November
U10 Group 1 Woodview v Quay Celtic Fair Green 10 00AM
Rock Celtic v Shamrocks Blackrock 10 00AM
Ardee Celtic v Bellurgan Utd Ardee 10 00AM
Glenmuir Utd v Ardee Utd Glenmuir Pk 10 00AM
U10 Group 2 Muirhevnamor v Glenmuir Celtic Muirhevnamor 10 00AM
Bellurgan Celtic v Rockville Bellurgan 10 00AM
Quay Olym v Ardee Greens Clancy Pk 10 00AM
U10 00 Group 3 Shamrocks Celtic v Ardee Ath Fatima 10 00AM
Dromin Juv v Woodview Celtic Dromin 10 00AM
Bay Utd v Quay Ath Rock Rd 10 00AM
U12 Premier Quay Celtic v Walshstown Clancy Pk 11 00AM
Ardee Celtic v Shamrocks Ardee 11 00AM
Glenmuir Utd v Bellurgan Utd Glenmuir Pk 11 00AM
U12 Division 1 Bellurgan Celtic v Bay Utd Bellurgan 11 00AM
Glasslough v Woodview Glasslough 11 00AM
U12 Division 2 St Dominics v Glenmuir Ath Friary Field 11 00AM
Rockville v Muirhevnamor Celtic Blackrock 11 00AM
Dromin Juv v Shamrocks Celtic Dromin 11 00AM
Redeemer v Ardee Ath Gorman Pk 11 00AM
U14 Premier Bellurgan Utd v Shamrocks Bellurgan 12 30PM
Ardee Celtic v Quay Olym Ardee 12 30PM
Quay Celtic v Rock Celtic Clancy Pk 12 30PM
Dromin Utd v Glenmuir Utd Dromin 12 30PM
U14 Division 1 Walshstown v Woodview Walshstown 12 30PM
Blayney Acad v Quay Ath Beech Hill 12 30PM
St Dominics v Bellurgan Celtic Friary Field 12 30PM
U16 League Shamrocks v Quay Celtic Fatima 2 00PM
Termonfeckin v Rock Celtic Termonfeckin 2 00PM
Glenmuir Utd v Bellurgan Utd Glenmuir Pk 12 30PM
Ardee Celtic v Bay Utd Ardee 2 00PM
St Dominics v Blayney Acad Friary Field 2 00PM
Monday 27th November
U11 Group 2 Quay Ath v Rockville Clancy Pk 6 45PM
Tuesday 28th November
U12 Premier Shamrocks v Walshstown Bellew Pk 7 15PM
U15 Division 1 Ardee Utd v Bay Utd Ardee 7 15PM
Wednesday 29th November
U12 Division 1 Quay Olym v Glenmuir Celtic Clancy Pk 6 30PM
U17 League Ardee Celtic v Dromin Juv Ardee 7 00PM
Quay Celtic v Termonfeckin Clancy Pk 7 30PM
Muirhevnamor v Bellurgan Utd Muirhevnamor 7 00PM
Thursday 30th November
U16 League Bay Utd v Quay Celtic Bellew Pk 7 00PM